KreuStil Jetese

Alketa në Sanremo, komenti i vëllait të vetëm të mbush sytë me lot

Alketa Vejsiu do të jetë pjesë e prezantuesve të festivalit italian Sanremo 2020. Ndërsa ka ndarë lajmin e gëzuar me ndjekësit e saj në Instagram, ne na mbetën sytë te komenti që mund të jetë padiskutim më i rëndësishmi për moderatoren e njohur.

I vëllai i vetëm i prezantueses, Endri ka shprehur haptasi ndjenjat e tij kur ka parë këtë arritje të së motrës dhe krahas lajmit i shkruan: “Urime krenaria ime” duke e shoqëruar komentin me një zemër.

Një koment kaq domethënës që tregon lidhjen e fortë mes tyre, ndërsa prezantuesja e njohur i përgjigjet pa ndroje “Të kam shpirt”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF