KreuCelebrity

Vogëlushja e ëmbël shqiptare që imiton VIP-at, na la pa fjalë!!!

Quhet Amila, është vetëm 5 vjec, por I imiton kaq këndshëm personazhet e ekranit e showbizit, sa është e pamundur të mos e admirosh. Amila ndiqet nga më shumë se 13 mijë njerëz në Instagram, thotë xing. al, ku edhe poston fotot duke pozuar e veshur njësoj si VIP-at. Faqja në Instagram e vogëlushes menaxhohet nga e ëma. E ftuar pak kohë më parë tek “Rudina”, ajo tregoi se Amila i mendon vetë fotot dhe nuk I nevojitet ndihmë. E ëma dëshiron që vajza në të ardhmen të bëhet pjesë e botës së televizionit, dhe premisat I ka, sic e tregojnë qartë veprimet e saj por edhe fakti që I pëlqen shumë ta shohë veten në ekran.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF