KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e martë 28 Janar 2020

Horoskopi ditor, e martë 28 Janar 2020

Dashi

Vështirësitë ne jetën tuaj ne çift do jete te shumta gjate kësaj dite. Mundohuni te tregoheni paksa me te kuptueshëm sepse përndryshe lidhjes suaj mund t’i vije fundi. Beqaret ka mundësi te pëlqejnë ne një mënyrë tjetër një mik te vjetër. Gjeni mënyrën e duhur për t’ia shprehur atij ndjenjat. Financat për pjesën me te madhe do jene te stabilizuara.
Demi

Rutina do e pushtoje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do jeni gjithë kohës te mërzitur. Mezi do prisni qe dita te marre fund. Beqaret do jene gati edhe për aventura kalimtare vetëm e vetëm qe te mos qëndrojnë me te vetmuar. Ne planin financiar fatmirësisht yjet do i keni ne krah dhe do dini çfarë hapash te hidhni. Situata do filloje te normalizohet.
Binjaket

Do jeni shume besnike ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do tundoheni aspak nga personat interesante qe do iu joshin. Ne mbrëmje partneri do ju surprizoje. Beqaret do kenë fat ne dashuri dhe do futen ne një etape te re te jetës se tyre. Vetmia do marre fund njëherë e përgjithmonë. Ne planin financiar shpenzoni me maturi qe te mos keni vështirësi.
Gaforrja

Përfitoni nga cdo mundësi qe do iu jepet sot për te bërë disa ndryshime ne jetën ne cift. Do mund t’i largoni problemet e mëdha qe keni pasur dhe do ndiheni më te qetë. Beqarët do kenë sukses dhe kjo do e shtojë egon e tyre. Personi qe do takoni do zërë një vend te rëndësishëm ne lidhjen tuaj. Mos e perzieni dashurinë me financat sepse do i humbni te dyja njëherësh.
Luani

Nese jeni te lumtur ne lidhjen tuaj asgjë nuk do mund ta prishë atmosferën qe është krijuar. Pasion, entizazëm dhe mirëkuptim. Beqarët duhet te perfitojnë sa te mundin nga liria qe kanë sepse do e kerkojnë ate dhe nuk do e gjejnë më. Do kryeni transaksione shumë te mira financiare sot te cilat do iu bëjnë te ndiheni mirë. Edhe pse buxheti do jetë i stabilizuar, shmangni rreziqet e mëdha.
Virgjeresha

Nese mundoheni me shpirt te rregulloni marrëdhënien me partnerin tuaj do mund te arrini atje ku dëshironi. Dita duket premtuese. Beqarët do jenë shumë selektive ne dashuri dhe askush nga ata qe do takojnë nuk do iu pëlqeje aq sa për te filluar një histori. Ne planin financiar shmangni marrjen e vendimeve te pamenduara sepse do pendoheni shumë shpejt.
Peshorja

Ka shumë mundesi qe marrëdhenia me partnerin tuaj te përmiresohet ndjeshëm sot. Shfrytezojnei sa te mundni cdo moment! Beqarët do kenë nevojë për me shumë siguri para se te fillojnë një lidhje. Prisni edhe pak kohë sepse do e gjeni atë që doni. Financat do jenë shumë te mira dhe do mund te bëni edhe investimet qe kishit menduar prej kohësh. Ditë pozitive!
Akrepi

Jeta juaj ne çift do ece me se miri gjate kësaj dite. Do i kushtoni me tepër kohe partnerit dhe gjithçka do shkoje për mrekulli. Beqaret do kenë mundësi shume te mira për te filluar lidhje serioze te cilat do ua ndryshojnë rrjedhën e jetës. Financat nuk do kenë as problemin me te vogël kështu qe mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.
Shigjetari

Ditë shumë problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do keni zënka te njëpasnjëshme me partnerin dhe nuk do arrini dot te vendosni qetësinë. Beqaret do jene spontane dhe kjo do i beje me tërheqës ne sytë e te tjerëve. Mundësitë per te hedhur hapat drejt një lidhjeje te qëndrueshme do jene te mëdha. Edhe financat do fillojnë te përmirësohen ndjeshëm.
Bricjapi

Nuk do keni as probleme te mëdha dhe as ngjerje shumë te veçanta ne lidhjen tuaj. Pa dyshim qe do ndani momente qetësie e te kendshme. Beqarët nuk pritet te keneë histori te rëndësishme dashurie, por do kenë ndonjë aventurë kalimtare gjatë se cilës do ndihen mirë. Planetët do jenë shumë bujare dhe do iu ndihmojne mos keni asnjë problem financiar. Edhe shpenzimet do i beni me maturi.
Ujori

Jeta sentimentale do jetë prioritet për ata qe janë në çift. Do i lini menjanë te gjitha problemet qe keni kaluar dhe do bëni te pamundurën te riktheni harmoninë. Beqarët nuk do fillojnë histori dashurie sepse nuk do ndihen gati. Ftesat nuk do mungojnë. Është më mirë te mos nxitoheni! Me financat do tregoheni më te organizuar dhe më te arsyeshëm. Shlyeni edhe borxhet.
Peshqit

Duhet te flisni me shumë me partnerin tuaj dhe te merrni vendime qe janë ne te mirën e te dyve. Githësesi mos u nxitoni për asgjë dhe mos kërkoni te impononi mendimet tuaja. Beqarët do kenë nje takim te cuditshëm, por që shumë shpejt do japë ua ndryshojë jetën. Perfitoni! Mos merrni rreziqe te kota me financat sepse me shumë sesa te fitoni do humbni.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF