KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e enjte 30 Janar 2020

Horoskopi ditor, e enjte 30 Janar 2020

Dashi

Mos kini frikë ta shfaqni veten ashtu siç jeni. Njeriu që doni, do ju vlerësojë edhe më shumë. Simpatia dhe tërheqja do të jenë thelbësore për ata që janë vetëm. Të qenit të lirshëm, është asi nën mëngën tuaj.

Demi

Për gjithë ata që janë çift, shprehja hapur e pritshmërive, do i ndihmojë që të ndihen më mirë. Tregohuni të hapur ndaj sugjerimeve të kolegëve dhe liderëve. Kjo gjë do ju ndihmojë që ti arrini synimet tuaja më lehtësisht.

Binjakët

Raporti me partnerin/en, nuk duket të jetë nga më të mirat. Ka një tension të dukshëm në ajër, për shkak të problemeve të pazgjidhura, të cilat nuk janë harruar. Bëni kujdes.

Gaforrja

Zhvillimet e fundit në jetën tuaj nuk kanë qenë aspak pozitive. Fatmirësisht situata do të ndryshojë, por bëni mirë që ti dëgjoni këshillat që iu thuhen.

Luani

Periudha e fundit ka qenë e karakterizuar nga shumë probleme dhe kriza. Ndoshta është koha për të reflektuar lidhur me raportet pozitive dhe negative, në vend të shihni veçse të mirat.

Virgjëresha

Marrëdhënia me një njeri që e keni përzemër është kaq e fortë sa mund të kalojë çdo paragjykim familjar. Mos lejoni qe të ndikoheni nga të tjerët, por vijoni që të ndiqni zemrën tuaj.

Peshorja

Periudhat negative janë të dobishme edhe për çiftet, pasi konfliktet janë mënyra më e mirë për tu njohur realisht. Përfitoni nga çdo moment që kaloni me njeriun e zemrës, pasi vetëm kështu do të forconi raportin.

Akrepi

Sinqeriteti është baza e raportit në çift. Neptuni do ju ndihmojë që të arrini objektivat tuaj. Miqësi të reja emocionuese parashikohen për të lindurit e kësaj shenje.

Shigjetari

Nëse doni që ta mbani pranë njeriun e zemrës, ndoshta duhet të mundoheni që ta befasoni, duke organizuar një arratisje romantike. Surprizat e forcojnë gjithmionë çiftin.

Bricjapi

Lajme të rëndësishme parashikohen në sferën sentimentale, por pritet që të jenë negative. Do ju duhet të përballeni me një krizë, duke u munduar që ta menaxhoni në mënyrën më të mirë të mundshme. Mundohuni që të jeni të qetë dhe ta zgjidhni çdo gjë me maturi.

Ujori

Familja juaj është gati që t’iu mbështesë, kur bëhet fjalë për një vendimmarrje të rëndësishme, shkruan noa.al. Do ju duhet që të përballeni me një problem profesional, i cili kërkon bashkëpunimin me kolegët.

Peshqit

Të mundoheni që të ecni përpara kur gjërat nuk shkojnë, është e kotë. Disa lidhje përfundojnë, ndaj është e kotë që të sforconi veten… duhet thjesht që ti pranoni. Ata që janë vetëm mund të ndihen të lodhur, por njohja me dikë mund të zgjojë emocione të bukura.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF