8.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, e infektuar me Coronavirus!

Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, Mirela Cami është infektuar me koronavirus.

Aktualisht gjendja e zonjës Cami është e qendrueshme dhe po trajtohet në shtëpi. Duke qenë në kontakt të shpeshtë me pacientët mjekët janë më të rrezikuarit ndaj infektimit me Covid-19.


Drejtori i Urgjencës, Skënder Brataj gjithashtu pak ditë më parë u infektua me koronavirus dhe po qëndron në izolim shtëpie, pasi nuk ka komplikacione me shëndetin.

Aktualisht në vendin tonë janë 186 të infektuar dhe 10 viktima nga Covid-19.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit