KreuBordo Men

Lorik Cana, i “cmendur” pas vajzës, cfarë shkruan për të!

Djali, Boiken, është padyshim “krenaria” e babit. Por e kanë baballarët një pikë të dobët për vajzat e tyre, dhe Lorik Cana duket nuk bën përjashtim. Ish kapiteni i kombëtares u bë pak kohë më parë baba për herë të dytë.

Të dy me të shoqen, Monika, vendosën ta quajnë Enkeleida dhe Loriku duket se është i “çmendur” pas saj. Ai publikoi një video në rrjetet sociale të vajzës së tij ku i mbulonte fytyrën dhe në sfond është kënga “Tela” e Kidës dhe Ledri Vulës . Pikërisht nisur prej saj ia bëri dedikimin e vecantë: “Baby Leida më ke prek në tela si asnjë!” Loriku duket një baba mjaft i përkushtuar, e s`ka shujmë që postoi dhe foto duke bërë pazar me vajzën që pushonte e qetë në kraharorin e tij.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF