KreuFashion

8 trende këpucësh që do t’i shohim gjithandej në 2020-ën!

 

Teksa Javët e Modës përmbyllen javë pas jave prezantimet e koleksioneve të stilistëve të njohur, të fiksuarit pas modës dhe ata qe duan të jenë gjithmonë në përditësim me  prurjet e reja që vijnë drejt e nga pasarelat, me siguri janë shumë kureshtarë për të ditur se cilat janë trendet e këpucëve që do të ‘drejtojnë’ vitin 2020.

Nuk ka rëndësi nëse preferoni çizmet, sandalet, takat apo të sheshtat, pasi më poshtë gjeni 8 trende të aksesorëve të këmbëve për çdo shije personale!

Detajet e zinxhirit

Çizme mbi gju

Loafers

Këpucë ‘Mary-Jane’ 

Detaji i fjongos

Rripa asimetrik

Taka gjeometrike

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF