Skandal në showbiz-in indian; ‘Sadna’ dhe ‘Alek’ akuzohen si trafikantë droge!

Një skandal i madh mediatik ka shërthyer ditët e fundit në industrinë e televizionit pasi emra të njohur të ekranit akuzohen se kanë lidhje me trafikimin e lëndëve narkotike.

Ndër emrat e njohur të shoëbiz-it Italian janë edhe dy aktorët e njohur Sara Khan dhe Angad Hasija të cilët për publikun shqiptar u bënë të njohur në filmin Bidai me rolet Sadna dhe Alek.

Hetimi ka nisur në industrinë e televizionit pasi aktorja Abigail Pande zbuloi 20 emra që i përkasin showbiz-it dhe sipas saj janë përfshirë në afera të jashtëligjshme si trafikimin e lëndëve narkotike.

Sakaq nga ana e aktorëve të njohur nuk ka patur ende një reagim zyrtar për të dhënë versionin e tyre.

 

Previous ArticleNext Article