Me bikini ne mes të nëntorit?? Bieta na hutoi fare!

Pushimet e verës ne të tjerët i harruam, por Bieta Sulo, jo!

Moderatorja postoi një video që ngjalli jo pak habi, por që duket se është realizuar pikërisht sot. Kjo e shtunë e ngrohtë plot diell, e ka gjetur pranë bregdetit, së bashku me Albanin dhe Kroin. Prezantuesja e “Ftesë në 5” shihet aty teksa hyn në ujë. Goxha guxim apo jo? Ne ndërkohë, u bëmë xhelozë të themi të drejtën. Ky plazhi i zgjatur është mjaft i bukur, por jo të guxonin të bënin të njëjtën gjë.  “Kura natyrale anti-virus… diell, kripë, jod … dhe Kroi kampioni”, ka shkruar Bieta, duke na bërë të pendohemi që nuk morëm dhe ne sot rrugën e jugut. .

 

View this post on Instagram

 

Kura natyrale anti-virus… diell, kripe, jod … dhe Kroi kampioni 🤩🤩 7.11.2020

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article