Arbana përlotet, ndan videon që e bëri nostalgjike!

Panairi i Librit, që sivjet celet në kushte krejt të tjera duke ia humbur eventin gjalërrinë e përhershmë dhe gumëzhimëne njerëzve, e ka bërë nostaligjike Arbana Osmanin. Moderatorja a postuar një video në Instagram, ku shihen momentet më të bukura që ajo ka kaluar me fansat gjatë “Panairit të Librit 2019”, duke treguar se sa shumë na mungon të gjithë ai gjest që përpara pandemisë na dukej dicka kaq e zakonshme, sa thuajse nuk e vinim re: përqafimi.

“Nuk e di nese e kane fajin hormonet apo fakti qe na ka marre kaq shume malli te perqafohemi, por teksa po rishihja keto momente nga Panairi i Librit nje vit me pare, u perlota. Te takoja mijera prej jush cdo dite, per 5 dite rresht ka qene nje nga pervojat me te bukura te jetes sime per te cilen do ju jem mirenjohese gjithmone. Sot, ne pamundesi per t’ju takuar ashtu si vjet, kam para vetes nje mal me libra “Receta per 5 minuta” gati per ti nenshkruar (yes, me autograf) per te gjithe ata qe i kane porositur virtualisht ne aplikacionin “Panairi i Librit” qe media ku une punoj, Top Channel, ka krijuar per t’ju ardhur ne ndihme dashamiresve te librit”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

Nuk e di nese e kane fajin hormonet apo fakti qe na ka marre kaq shume malli te perqafohemi😩, por teksa po rishihja keto momente nga Panairi i Librit nje vit me pare, u perlota😢. Te takoja mijera prej jush cdo dite, per 5 dite rresht ka qene nje nga pervojat me te bukura te jetes sime per te cilen do ju jem mirenjohese gjithmone. Sot, ne pamundesi per t’ju takuar ashtu si vjet, kam para vetes nje mal me libra “Receta per 5 minuta” gati per ti nenshkruar (yes, me autograf❤️) per te gjithe ata qe i kane porositur virtualisht ne aplikacionin “Panairi i Librit” qe media ku une punoj, Top Channel, ka krijuar per t’ju ardhur ne ndihme dashamiresve te librit. Detajet ne lidhje me kete app i gjeni ne stories❤️ (Libri nderkohe vazhdon te jete ne cdo librari ne Shqiperi e Kosove si dhe mund te blihet nga e gjithe bota ne www.bukinist.al)

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Previous ArticleNext Article