Chanel sugjeron; 5 aksesorët që do t’ju duhen këtë sezon!

Chanel, shtëpia e modës që në pothuajse çdo prezantim koleksioni vendos rregullat e modës, edhe kësaj here nuk ka bërë përjashtim.

Historia në imazhet e kërkuara nga Virginie Viard zhvillohet në një nga rrugët më romantike në Paris, rue Princesse, për të arritur në një vend nëntokësor ku modelet hyjnë një nga një, duke lënë veshjet e tyre të jashtme në hyrje. Sapo të hiqen palltot dhe xhaketat me jorgan, fillon magjia. Kështu ishte prezantimi i kolekiosnit Vjeshtë/Dimër 2021 për shtëpinë gjigande franceze të modës.

Dhe ne pamë e shënuam  menjëherë në listën tonë të dëshirave: këtu janë 5 aksesorët e domosdoshëm që kemi parë në shfaqjen më të fundit të modës Chanel FË 2021.

Çizme dëbore me prej pellushi

Çanta metal

Disa gjerdanë të varur në qafë

Shiriti i flokëve që zbret si vathë

Aksesor këmbe

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article