“Ka ardhur koha të bëhem baba”, Erik Lloshi zbulon planet për zgjerimin e familjes

Erik Lloshi së fundmi në një intervistë për “RTV ORA” është shprehur se është ndihet shumë i lumtur me bashëshorten e tij dhe është gati të bëhet baba për herë të parë.

Këngëtari theksoi se deri mëtani nuk ka asgjë konkrete, edhe pse dëshira është shumë e madhe.

“Ndihem shumë mirë, jam shumë i lumtur, besoj se ka ardhur koha që të bëhem edhe baba, shumë shpejt, por akoma nuk kemi asgjë konkrete. Shpresoj që me ndihmën e Zotit lart dhe me ndihmën time besoj se do ja arrijmë”, u shpreh ai.

 

Previous ArticleNext Article