Kylie Jenner shtatzënë për herë të dytë; zbulohet gjinia e bebit

Kylie Jenner konfirmoi se ishte në pritje të ëmbël disa ditë më parë me anë të një videoje emocionuese, e cila niste me testin e shtatzënisë dhe mbyllej me Stormin duke puthur barkun e saj.

Vetë Kylie nuk ka folur hapur rreth gjinisë së bebit, por videon me të cilën dha lajmin e bukur e ka shoqëruar me këngën “To our daughter”, (për vajzën tonë). Ndjekësit janë të bindur që kjo nuk ka qenë një zgjedhje e rastësishme dhe se Kylie është në pritje të një vajze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article