Bota e komedisë në zi; ndahet nga jeta në mënyrë misterioze aktori 65 vjeçar!

Bota e komedisë ka humbur një legjendë: Bob Saget është ndarë nga jeta në moshën 65 vjeçare.

Ylli, i njohur për rolin e tij të Danny Tanner në sitcom të viteve ’80 dhe ’90 ‘Full House’ dhe vazhdimin e tij të fundit të Netflix Fuller House, u gjet i vdekur brenda një dhome në hotelin Ritz-Carlton në Orlando, të dielën, janar. 9. Shkaku i vdekjes së tij nuk u bë publik.

Nga zyra e Sherifit të Orange County në Florida ka dalë deklarata se rreth orës 16:00 të datës 9 janar ata policia ka  gjetur një burrë që nuk reagonte në një dhomë hoteli.

“Burri, i identifikuar si Robert Lane Saget, u shpall i vdekur në vendngjarje. Ne nuk kemi informacion për shkakun e vdekjes, dhe detektivët nuk kanë gjetur shenja dhune ose përdorimi i drogës në këtë rast. Ky është i gjithë informacioni që kemi për t’u publikuar në këtë moment dhe ne nuk presim përditësime të mëtejshme. Zyra e Ekzaminuesit Mjekësor do të përcaktojë përfundimisht shkakun dhe mënyrën e vdekjes”; thuhet në deklaratën e lëshuar për shtyp

 

 

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article