Sherret mes Donaldit e Ilirit, një lojë? Monika: Janë shokë!

Donaldi dhe Iliri janë dy emrat më të përfolur si fituesit e mundshëm të cmimit 100 mijë euro. Ata shpesh janë përplasur me njëri-tjetrin, por a janë të vërteta këto sherre? Monika Lubonja, që së fundi pati një debat të fortë me balerinin, teksa fliste me disa banorë të tjerë në oborr, tha se Iliri dhe aktori  “janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin” dhe se diskutimet e ndezura mes tyre, janë lojë.

Pohimet e saj u shoqëruan me të qeshura nga banorët, ndërsa balerini nuk e kundërshtoi.

“Këta janë dy shokë por është loja e këtyre. Këta janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin. E ke parë kur del një temë kot këta të dy futen. Të flasi Monika me Sarën, na dhanë një herë fjalën… Dhe ti thua Monika. Janë dopio këto.

I kam parë dje me çfarë kënaqësie po bashkëpunonin. Dhe unë vazhdoj t’ju mbush mendjen, unë jam ajo që jam. Dje të dy, njëri bam tjetri tha “prit se edhe guduliset”. Nëse ka sy ky Big Bother të flasi, nëse s’ka sy të heshti përgjithmonë.”, u shpreh aktorja.

 

 

Previous ArticleNext Article