Tre fëmijë: Nuk e dinim që bashkëshortja e Messit kishte një trup modeleje!

Lionel Messi u fotografua teksa shijon pushimet luksoze me gruan e tij, Antonella Roccuzzo. 34-vjeçari argjentinas u shfaq dhe në momente intime me të shoqen, duke u përqafuar dhe puthur teksa merrnin rreze dielli.

Futbollisti i famshëm  tregoi fizikun e tij të tonifikuar me një palë pantallona plazhi shumëngjyrëshe. Por edhe Antonella nuk mbeti pas.

Në fakt, nëna e tre fëmijëve dukej në formë të shkëlqyer  ndërsa u shfaq me një palë rrobebanjo në ngjyrë jeshile të ndezur.

Antonella Roccuzzo dhe Lionel Messi njihen bashkë që në fëmijëri.

Ata e mbajtën për një kohë të gjatë të fshehur dashurinë e tyre, por sot kanë krijuar bashkë një familje të lumtur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article