29.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

 “Kur të jemi 80 vjeç..” Elita Ruda dedikim emocionues për Gjikon në 4-vjetorin e martesës!

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një nga çiftet më të pëlqyer të shoëbizit kosovar dhe atij shqiptar.

Sot është një ditë e shënuar për ta pasi 4 vite më parë ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Moderatroja ka zgjedhur që këtë moment të paharrueshëm në jetën e tyre ta kujtojë edhe me anë të disa postimeve në rrjetin e saj social Instagram, duke publikuar disa fotografi nga dasma.

“Je i vetmi që dua të bezdis gjithë jetën. Dua të ecim përdore kur të jemi 80 vjeç dhe të themi: “Ia dolëm”. Këta sy, i dashur…nuk gënjejnë kurrë!”, ka shkruar ajo përkrah postimit duke na emocionuar të gjithëve.

 

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit