KreuBusull

Bukuria fillon me një gllënjkë GOLD COLLAGEN

Plot 11 vite që GOLD COLLAGEN ka ngadalësuar moshën dhe ka zbukuruar jeten e miliona burrave dhe grave në mbarë botën. Marka luksoze Angleze e prodhuar në Japoni, me mbi 50,000,000 shishe kolagjeni të lëngshëm të shitura në mbarë botën, feston 1 vit të plotë dhe të suksesshëm në tregun Shqiptar, duke u kthyer në fare pak kohë në produktin e preferuar të bukurisë për mijëra përdorues të rregullt.


Kolagjeni është proteina më e bollshme në trupin tonë që gjendet në muskuj, lëkurë, enë gjaku, tendina, kocka, flokë, thonj e sistemin tretës. Ai zëvendëson qelizat e vdekura të lëkurës dhe i jep asaj elasticitet dhe forcë.


Është ai që mban të gjitha nyjet dhe tendinat tona së bashku. Mban muskujt tuaj të fortë dhe sistemi i indit lidhës rigjenerohet. Çdo shishe, çdo dozë, çdo gllënjkë GOLD COLLAGEN përmban kolagjen marin te hidrolizuar (tipi I) dhe shumë vitamina e minerale qe luftojne plakjen qelizore.


Një formulë e zhvilluar me mbi 10 vjet kërkim shkencor intensiv, në bashkëpunim me nutricionistë klinike dhe institucione akademike, rezultatet e të cilës jane provuar shkencërisht të mbërrijnë në lëkurë, për të luftuar dukshëm shenjat e plakjes.


E patentuar ndërkombëtarisht dhe e provuar klinikisht derisa siguroi ekuilibrin perfekt të vitaminave dhe mineraleve thelbësore për të rivendosur shëndetin tuaj. GOLD COLLAGEN është një garanci për të gjithë përdoruesit, me formulimin e tij të lëngshëm i cili është 20-herë më i përthithshëm nga organizmi se kolagjeni në trajtë pluhuri. Bukuria fillon me një gllënjkë!

 

Vendndodhja: Rruga Nikolla Tupe Tirana, Albania

Social Media: Instagram/ Gold collagen albania

Facebook: Gold collagen albania

Nr kontakti: 069 403 5216

 

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF