KreuArt

Ndodh puthja e parë mes Xhulit dhe Atdheut!

Ndodh puthja e parë mes Xhulit dhe Atdheut!

Një tjetër çift duket se tashmë është krijuar në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP Kosova

Xhuli Nura dhe Atdhe Xharavina janë ndër banorët më të komentuar dhe prej ditësh kanë nisur flirtimet dhe ngacmimet me njëri-tjetrin.

Dyshja kohëve të fundit kanë ndarë edhe shtratin bashkë ndërsa sot kanë shkëmbyer puthjen e para në buzë.

Tags:

Home Art

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF