KreuArt

Kim Kardashian reagon ndaj martesës së Kanye me stilisten

Kim Kardashian reagon ndaj martesës së Kanye me stilisten

Disa burime kanë treguar për ‘Page Six’ se Kim nuk e ka pritur mirë lajmin. “Ajo e ka përbuzur prej kohësh stilisten pa asnjë arsye të dukshme. Kim e urren atë. Ajo është e bukur. Dhe Kim i urren vajzat e bukura.”

Censori ka punuar në kompaninë ku West mbikëqyr projekte të ndryshme të modës dhe dizajnit prej disa vitesh. Ai është një adhurues i zjarrtë i arkitekturës dhe ka riparuar në mënyrë dramatike një numër ndërtesash.

TMZ raportoi të premten se së fundmi ata u martuan në një ceremoni private megjithëse ata nuk morën një certifikatë martese për ta bërë martesën e tyre të ligjshme. Më vonë ata u panë me unaza martese në Waldorf Astoria në Beverly Hills.

Sipas Daily Mail, dyshja shkuan në një muaj mjalti në  Amangiri në Rrethin e Madh të Parqeve Kombëtare dhe Monumenteve në Utah javën e kaluar. Martesa vjen vetëm dy muaj pasi ai dhe Kardashian finalizuan divorcin e tyre. Ata u martuan  në Firence të Italisë në vitin 2014.

Tags:

Home Art

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF