KreuBusull

U tha se ka mbetur nën rrënoja; Zbulohet gjendja e aktores turke Cansu Dere!

Megjithatë, së fundmi ka dalë në dritë një version tjetër. Sipas gazetares Birsen Altuntas, protagonistja e “Infiel” është pjesë e një fushate për të mbledhur fonde dhe për të ndihmuar viktimat e tërmetit fatal. Version që do të nënkuptonte se Cansu është gjallë dhe i shëndetshëm. “Disney Plus dhe FOX po përgatisin një iniciativë për të ndihmuar zonën e prekur nga tërmeti që nga 7 shkurti. Sipas lajmeve, kompania do të ofrojë një minimum prej 1 milion dollarë mbështetje.

 

Tags:

Home

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF