KreuStil Jetese

Shawn Mendes dhe Sabrina Carpenter në një romancë së bashku?

Shawn Mendes dhe Sabrina Carpenter në një romancë së bashku?

Ata hipën në të njëjtën makinë dhe u larguan së bashku, sipas JustJared. Për herë të parë ndezën spekulime për romancën në shkurt, kur llogaria e Instagramit Deuxmoi mori një informacion se dyshja ishin në një takim në Horses në Los Angeles.

Një javë më vonë, ata u fotografuan duke bërë pazar së bashku në Los Angeles. Shaën më parë ka qenë i lidhur me Camila Cabello, me të cilën u nda në nëntor 2021 pas dy vitesh së bashku.

Shawn Mendes and Sabrina Carpenter leaving Miley Cyrus' album release party together. pic.twitter.com/rCTKFCWoEc

“Hej djema, ne kemi vendosur t’i japim fund marrëdhënies sonë romantike, por dashuria jonë për njëri-tjetrin si njerëz është më e fortë se kurrë”, shkruanin bashkëpunëtorët e “Señorita” në një deklaratë të përbashkët në Instagram në atë kohë. “Ne e filluam lidhjen tonë si miqtë më të mirë dhe do të vazhdojmë të jemi miqtë më të mirë. Ne e vlerësojmë shumë mbështetjen tuaj që nga fillimi”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF