27.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

A do të ketë rikthim me Keisin jashtë? Përgjigjet Kristi!

Finalistët e edicionit të dytë të “Big Brother VIP” këtë të diel bënë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, aty ku Top Albania Radio ka ngritur një studio radiofonike.

Gjatë bisedës Kristi u pyet se si do të jetë marrëdhënia e tij me Keisin jashtë shtëpisë dhe a do të ketë një rikthim të romancës mes tyre. “Me mendime nuk do të flas, nuk dua të hamendësoj si mund të jetë jashtë. Unë pashë si u zhvillua këtu, dhe mënyra si u zhvillua këtu dhe se si përfundoi, me shumë korrektësi me shumë respekt, do të ishte çudi të riktheheshim dhe të kërkoja të njëjtën gjë. Nëse diçka mbyllet me mirë të jetë e mbyllur…”.

Ndërkohë për të njëjtën gjë u pyet edhe Keisi pasi doli nga shtëpia e “Big Brother VIP”, pyetje të cilës ajo iu përgjigj, Do pres të dalë Kristi dhe nëse ai më shkruan i pari, atëherë do të shohim”.

Kujtojmë që Kristi dhe Keisi patën një romancë të shkurtër, por gjithçka u ndërpre pas hyrjes së Lorencit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, me të cilin më vonë u zbulua se Keisi kishte patur një lidhje të shkurtër jashtë shtëpisë. 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit