KreuStil Jetese

Eliona Pitarka është bërë nënë për herë të dytë!

Eliona Pitarka është bërë nënë për herë

Eliona Pitarka sapo është bërë nënë për herë të dytë. 

Ajo ka ndarë lajmin e ëmbël duke postuar foto të bebushes së porsalindur, e cila ndodhet në krevatin e saj.

”Ajo është këtu”– shkruan Eliona.

Gjithashtu ka postuar dhe një tjetër moment të veçantë me vajzën e saj teksa e mban në gji.

Portretin dhe emrin e vogëlushes, Eliona po e mban ende sekret.

Eliona është nënë edhe e një vajze të vogël të quajtur Gala.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF