KreuStil Jetese

Bora Zemani bën ndryshimin e papritur në pamje, si duket tani moderatorja!

Bora Zemani bën ndryshimin e papritur në pamje, si duket tani

Bora Zemani është shumë aktive në rrjete sociale, ku ka tërhequr vëmendjen me postimin e saj të fundit. Moderatorja ka vendosur të ndryshojë modelin e flokëve dhe të presë baluke.

Pamjen e saj të re, Bora e “shpalosi” përmes një postimi në Instagram. Baluket e saj nuk janë shumë të dendura, cka do të thotë se nuk do të ketë vështirësi gjatë rritjes së tyre.

Moderatorja u bë mjaft e njohur pas drejtimit të programit “Për`puthen”. Megjithatë, fama e saj praktikisht shpërtheu pasi partneri i vet me të cilin u rilidh sërish, Donald Veshaj u bë pjesë e Big Brother VIP, cka e vendosi më shumë se kurdoherë marrëdhënien e dyshes në lupën e publikut.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF