KreuStil Jetese

Rita Ora zbulon marrëdhënien që ka me vajzat e bashkëshortit Taika Waititi!

Rita Ora zbulon marrëdhënien që ka me vajzat e bashkëshortit

Ylli botëror Rita Ora ka folur së fundmi për marrëdhënien e veçantë që ka me dy vajzat e bashkëshortit të saj, Taika Waititi. Regjisori ka dy vajza të moshës 11 dhe 7 vjeçe nga marrëdhënia e tij e kaluar me Chelsea Winstanley.

Rita prej disa muajsh është e martuar me regjisorin e njohur dhe ajo u shpreh për revistën “Glamour” se donte me patjetër që dy vajzat e regjisorit të ishin të pranishme në ceremoninë e dasmës së saj.

“Fëmijët e tij ishin aty dhe unë me të vërtetë doja që ato të ishin pjesë e saj. Ishte ose atëherë, ose duhej të prisnim me vite të tëra. Nuk doja ta bëja pa fëmijët e tij atje. Kështu, thjesht e kuptuam, e mbaruam dhe e bëmë dhe ishte perfekte. Motra ime ishte atje, gjë që ishte e mahnitshme për mua. Dhe ai kishte vajzat e tij atje, gjë që ishte e mahnitshme për të. Ishte një ëndërr. Prindërit e mi ishin përmes Zoom”.

Rita ka rrëfyer edhe kohën kur familja e saj u zhvendos nga Kosova në Mbretërinë e Bashkuar, gjatë trazirave ballkanike. “Prindërit e mi nuk më kanë bërë kurrë presion. Fëmijëria ime ishte e lumtur dhe e mrekullueshme”, tha Rita.

 “Dëshira e pangopshme e Ritës për sukses, thotë ajo, vjen nga frika për t’u rikthyer në jetën e saj, para suksesit dhe mbart peshën e përgjegjësisë për familjen e saj”, shtoi më tej revista “Glamour”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF