KreuStil Jetese

Pique në udhëtim pune; Clara Chia fotografohet e dehur, duke bërë twerk!

Pique në udhëtim pune; Clara Chia fotografohet e dehur, duke

Pas kthimit të tij nga Miami, Gerard Pique është rikthyer në biznesin e tij. Së fundmi ai ka marrë një avion për të udhëtuar drejt Milanos, dhe duket se bëhet fjalë për një udhëtim punë pasi ish-futbollisti ishte i pashoqëruar nga partnerja e tij Clara Chia.

Partnerja e tij aktuale i ka shfrytëzuar këto ditë për të dalë, siç konfirmohet nga programi “Chisme no like”, i cili shpërndau disa imazhe të të dashurës së Piques teksa po shijonte jetën e natës në Barcelonë.

Në to, Klara shihet “e dehur”, “Do t’ju tregojmë se sa e çmendur është Clara Chia. Ajo po pinte alkool, e shtrirë në dysheme me këmbën lart. Kjo është Clara Chia e vërtetë. Kjo nuk është ajo që shohim me Piquen, krejt modeste. Ja çfarë ka frikë Shakira. Të gjitha shoqet e saj janë gjahtarë burrash, të dehura, vajza festash”, tha Javier Ceriani, drejtues i programit.

Clara Chia u kap e dehur dhe e shtrirë në rrugë, në gjendje shumë të keqe. “E kemi parë duke ndenjur dhe duke fjetur në shtëpinë e një shoqeje, ndërsa partneri i saj ishte në udhëtim. Tani e njohim personalitetin e saj të ri, me një shishe alkooli në dorë”, tha fillimisht prezantuesi. “Donin të na shisnin një Clara të turpshme, të rezervuar, me sjellje të mira, nga një familje milionere dhe studente e mirë, e cila, meqë ra fjala, nuk e shohim më të ndjekë universitetin”, vazhdoi ai.

Përveç kësaj, në imazhet mund të shihni partneren e Pique duke bërë twerk.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF