KreuStil Jetese

Kim Kardashian nuk humb kohë, i “vë syrin” ish-it të Gisele Bundchen!  

Kim Kardashian nuk humb kohë, i “vë syrin” ish-it të

Kim Kardashian dhe Tom Brady thuhet se janë afruar shumë me njëri-tjetrin, dhe kaq u desh të merrnin udhë dyshimet për një romancë mes tyre. Dyshja duket se ka lidhur miqësi pasi ylli televiziv filloi kërkimet për të blerë një shtëpi pushimi në komunitetin e tij ekskluziv në Bahamas.  

Kim madje i kishte kërkuar Tomit këshilla përpara se të bënte udhëtimin për të parë një pronë në Baker’s Bay Golf & Ocean Club, një komunitet ekskluziv rezidencial vetëm për anëtarë në Bahamas. 42-vjeçarja u pa duke vizituar resortin pasi fluturoi për në ishull, shkruan Daily Mirror. 

Burime pranë saj i pohuan PageSix se Kimit “i pëlqen shumë” profesionisti i tërhequr i NFL, i cili prej kohësh u nda nga bashkëshortja Gisele Bundchen, dhe ndonëse rrëfyen se mes tyre nuk ka ende asgjë aktualisht, nuk e përjashtuan mundësinë e fillimit të një romance mes tyre.   “Kimi e pëlqen shumë Tomin. Ajo e telefonoi dhe e pyeti për këshillën e tij për Baker’s Bay dhe ai ishte i mrekullueshëm”, thanë burimet. 

Komuniteti ka shtëpi në pronësi të yjeve të Hollywoodit si Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, Michael Jordan, Justin Timberlake dhe Reese Witherspoon. Kim është vetëm që nga gushti i kaluar, kur u nda nga komediani i “Saturday Night Live”, Pete Davidson. Dyshja ishin në lidhje për nëntë muaj dhe gjatë romancës së tyre të stuhishme, Pete i pati kushtuar asaj edhe disa tatuazhe. Një burim i afërt me Kim, i cili ndan North, Saint, Chicago dhe Psalm me ish-bashkëshortin dhe reperin e saj Kanye West , zbuloi se ajo është “e hapur për takime përsëri”. Ndërkohë, Tom po ashtu ka qenë sërish beqar që nga divorci me modelen Gisele Bündchen pas 13 vitesh martesë. 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF