23.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
spot_imgspot_img

Sharon Stone pozon me bikini për të mahnitur fansat në rrjetet sociale!

Sharon Stone ka bërë bujë në rrjetet sociale me postimin e saj të fundit, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj. Aktorja 65-vjeçare amerikane, e njohur për rolet e saj në filmat ikonë si “Basic Instinct”, i la pak imagjinatës pasi dukej mahnitëse me bikini Dolce & Gabbana, me dizenjo leopardi dhe ngjyrë të gjelbër të çelur.

“Gati për verën”, shkruhej në mbishkrimin e saj, me postimin që grumbulloi menjëherë mijëra pëlqime. 3.7 milionë ndjekësit e saj kanë mbetur të mahnitur nga fotot, shumë prej të cilëve edhe kanë komentuar, “Sharon dukesh fantastike për çdo moshë”, ka shkruar një fanse. ” Ju dukeni fantastike, në formë dhe të shëndetshme”.

Vitin e kaluar, Stone ndau gjithashtu një foto mahnitëse me bikini, duke shfaqur me rroba banje të zeza gjatë një festë në pishinë në rezidencën e saj në Beverly Hills. Ndërkohë në një postim në fund të korrikut, Stone doli topless, e veshur vetëm me një fund leopardi jeshil dhe një peshqir plazhi mbi supet e saj.

Aktorja e njohur vazhdon të magjeps publikun e saj me besimin dhe bukurinë e saj të përjetshme, duke dëshmuar se mosha është vetëm një numër.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit