KreuStil Jetese

Gjërat po bëhen serioze; DiCaprio prezanton Gigin me prindërit e tij!

Gjërat po bëhen serioze; DiCaprio prezanton Gigin me prindërit e

Duket sikur gjërat po bëhen serioze mes Gigi Hadid dhe Leonardo DiCaprios. Supermodelja 28-vjeçare së fundmi pati një takim të veçantë me prindërit e aktorit fitues të Oscarit, sipas RadarOnline.com. Gigi dhe Leo, të cilët më parë ishin të lidhur në mënyrë romantike, u ndanë në shkurt, por u rikthyen bashkë në fund të marsit.

Edhe pse e kanë mbajtur të fshehtë romancën e tyre, takimi me prindërit e Leos tregon se ata po bëjnë një hap të rëndësishëm përpara. Në fillim, Leo u pa vetëm me babanë dhe njerkën e tij, duke shëtitur nga Firehouse Chiltern në China Tang. Por nuk kaloi shumë kohë që Gigi iu bashkua grupit..

Shumë mund të jenë kënaqur me yllin e “The Revenant” pasi po takohet me dikë mbi moshën 25 vjeçe, por miqtë e Leos nuk janë të emocionuar për shkak të vëmendjes dhe kohës që ai po i kushton Gigi-t.’

Dashuria që Leo ka për Gigin thuhet se shkon përtej aventurave të tyre të zakonshme verore. Burimi zbuloi se Leo zakonisht organizon kroçera verore me miqtë e tij dhe me disa zonja të veshura me bikini, por këtë vit, ai e la këtë gjë dhe po mendon për një pushim të vetëm me veten dhe Gigin.

Duket se planet e Leos me Gigin janë serioze, dhe koha do të tregojë se sa serioze do të bëhen gjërat mes këtyre të dyjave.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF