KreuCelebrity

Chris Hemsworth do të nderohet me një yll në “Walk of Fame” në Hollivud!

Chris Hemsworth do të nderohet me një yll në “Walk of

Superylli i Marvel, Chris Hemsworth është planifikuar të marrë një yll në "Walk of Fame" në Hollivud. Aktori i "Thor" do të jetë personazhi i fundit i famshëm që do të nderohet në një ceremoni të planifikuar të enjten.

Ylli i tij i ardhshëm do të vendoset në 6819 Hollywood Blvd përballë Ovation Hollywood. Aktori Robert Downey Jr., regjisori George Miller dhe prezantuesja e radios Ellen K pritet të prezantojnë yllin dhe të mbajnë fjalime për të nderuar figurën e tij.

Chris Hemsworth do të nderohet me një yll në “Walk of

Hemsworth, ngritja e të cilit në yll përfshin rolin e tij të njohur si pjesë e Avengers, ka marrë disa vlerësime gjatë karrierës së tij. Aktori 40-vjeçar australian e filloi karrierën e tij në vitin 2002.

Chris Hemsworth do të nderohet me një yll në “Walk of

Ngjarja është falas për të gjithë ata që duan të jenë pjesë dhe është planifikuar të fillojë në orën 11:30. Ata që nuk janë në gjendje të arrijnë në ceremoni mund ta shikojnë në transmetimin e drejtpërdrejtë në webin e Hollywood Walk of Fame.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF