KreuCelebrity

Kiara Tito sapo na zbukuroi Instagramin, me foton e ëmbël të Lunës!

Kiara Tito sapo na zbukuroi Instagramin, me foton e ëmbël të

Moderatorja e njohur Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë. Vajza e tyre ka ardhur në jetë dy javë më parë dhe mami Kiara dhe babai Luizi nuk kanë nguruar ta ndajnë lumturinë e tyre edhe në mediat sociale.

Kiara Tito sapo na zbukuroi Instagramin, me foton e ëmbël të

Së fundmi Kiara ka ndarë një foto shumë të bukur të vajzës Lunës, e cila duhet thënë se na i zbukuroi të gjithëve Instagramin.

 “Mendova një dëshirë dhe ajo u realizua????Përshëndetje nga Luna????”, ka shkruar ajo krah fotos, teksa të menjëhershme kanë qenë komentet nga ndjekësit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Kujtojmë që Kiara dhe Luizi u njohën në edicionin e dytë të “Big Brother VIP” Albania dhe prej më shumë se një viti po shijojnë historinë e tyre të dashurisë, e cila sot është më e fortë se kurrë, pasi ata tashmë ata janë një familje prej 3 anëtarësh.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF