KreuCelebrity

“Përsëri djalë”, Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë: Poston foton e ëmbël nga materniteti!

“Përsëri djalë”, Olta Gixhari bëhet

Olta Gixhari është bërë nënë për herë të dytë. Aktorja ka sjellë në jetë një djalë, duke e bërë kështu Amarin me vëlla, e duke shtuar radhët e familjes së saj, që plotësohet kaq bukur!

“Përsëri djalë”, Olta Gixhari bëhet

Vetë Olta ka postuar foton e parë nga materniteti, pak momente pas lindjes, së bashku me dy djemtë e saj., ndërsa nuk ka zbuluar emrin e bebit.

“Përsëri djalë”, Olta Gixhari bëhet

Olta u shqua si nje prej konkurenteve me te forta te formatit të “BBV2”, dhe rrembreu vemendjen e publikut per lojen e saj brenda shtepise se famshme, por asokohe ajo vendosi të linte garën përgjysmë pa vazhduar rrugëtimin për çmimin e madh.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF