KreuCelebrity

U aludua për ndarje; reagojnë Chris Hemsworth dhe Elsa Pataky!

U aludua për ndarje; reagojnë Chris Hemsworth dhe Elsa Pataky!

Teksa lajmet për ndarjen e tyre po qarkullojnë në media, Chris Hemsworth dhe Elsa Pataky kanë ndarë një foto festive ku duken të dashuruar.  Ata janë të martuar prej trembëdhjetë vitesh dhe kanë tre fëmijë, India, 11, dhe djemtë binjakë Sasha dhe Tristan, 9 vjeç.

Në fotot e reja që Chris postoi në Instagram, ata janë parë duke shijuar ditën e Krishtlindjeve në kompleksin e tyre të mrekullueshëm në Byron Bay. Fansat e çiftit kanë shprehur shqetësimin e tyre se mund të ketë probleme në shtëpi, pasi kanë vërejtur se ata kishin pushuar të ndarë dhe nuk kishin postuar shumë foto së bashku.

U aludua për ndarje; reagojnë Chris Hemsworth dhe Elsa Pataky!

Pasi Elsa postoi një foto të saj dhe një prej djemve të tyre duke dekoruar një pemë të madhe Krishtlindjesh, një fans komentoi, “Nuk të kam parë ty dhe Chris së bashku për një kohë. Shpresoj që gjithçka të jetë mirë”. Në tetor ata i morën fëmijët e tyre në udhëtime të veçanta me Elsan dhe binjakët që shkonin në Japoni, dhe Chris dhe India në Islandë. Ata të dy dokumentuan udhëtimet e tyre përkatëse, duke i lënë ndjekësit e tyre të pyesin pse nuk shkuan së bashku.

Muajin pasues ata udhëtuan sërish veçmas. Elsa u kthye në Spanjë për çmimet "The Woman Awards" dhe Chris u bashkua me vëllezërit e tij, partneret e tyre Gabrielle dhe Samantha dhe prindërit në një udhëtim në Abu Dhabi.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF