KreuCelebrity

U shua në ditën e Krishtlindjes, Ana Lika poston foton e fundit të së ëmës!

 

U shua në ditën e Krishtlindjes, Ana Lika poston foton e fundit

Nje sëmundje e rëndë beri që nëna e saj, Ilda, të ndahej nga jeta para pak ditësh, pikërisht në ditën e Krishtlindjeve. Aktorja Ana Lika, e kujtoi me nje reagim në rrjetet sociale ku postoi foton e fundit të së ëmës.

U shua në ditën e Krishtlindjes, Ana Lika poston foton e fundit

Dita e Krishtlindjes u kthye në ditë zie për familjen, pasi Ilda Gjoni, motra e Inisit dhe Ingridit, vdiq në moshë të re pasi nuk arriti të fitonte betejën me sëmundjen e pashërueshme. Kjo është fotoja e fundit e Ilda Gjoni për Krishtlindje, për të cilën vajza thotë se nuk arriti dot ta postojë.

U shua në ditën e Krishtlindjes, Ana Lika poston foton e fundit

Reagimi i aktores:

“Mami im, e bukura ime! Kjo ishte foto e fundit e jotja qe ti nuk arrite ta postoje dot per Krishtlindje se zoti te donte aq shume sa ne kete dite te mori pranë tij. E di qe ti do jesh gjithmonë duke na pare nga atje lart dhe te premtoj qe sdo na shohesh kurr me lot ne sy por vetem te buzeqeshur ashtu sic ishe dhe ti deri ne momentet e fundit. Une, Viki dhe Rodeo jemi krenar per nenen qe ke qen per ne. Nuk do kisha dashur kurr te beja kete postim per ty. Do me mungosh cdo dite e bukura ime”, shkruan ajo.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF