KreuFashion

10 çanta kashte; ja cilat janë modelet që nuk duhen humbur këtë verë!

10 çanta kashte; ja cilat janë modelet që nuk duhen humbur

Njëherë e një kohë i blinim pak para se të niseshim për në bregdet ose = sapo mbërrinim në destinacionin e pushimeve të zgjedhur për pushimet verore. Por kjo ishte përpara se çanta prej kashte të bëhej një aksesor aq i lezetshëm sa nuk mund të anashkaloheshin apo të përjashtoheshin nga dukjet më shik edhe në qytet.

Sot, në fakt, as që mund ta imagjinojmë të shfaqim çantat prej kashte aq të dashura vetëm në plazh.

Në fakt, ato janë aksesor i dashur të cilin mund ta kombinojmë edhe me veshjen më serioze dhe zyrtare. Po, e keni kuptuar mirë: ata vërtet shkojnë me GJITHÇKA! Nga fustani super romantik me lule e deri te kostumi më rigoroz i meshkujve, deri te kombinimi legjendar i xhinseve + bluzave.

Ne kemi zgjedhur 10 variantet që na kanë bindur më shumë, pas një kërkimi të kujdesshëm midis koleksioneve..

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF