KreuFashion

Duket luksoze, por kushton vetëm 25 euro: ja çanta trend që po çmend blerësit!

Duket luksoze, por kushton vetëm 25 euro: ja çanta trend që po

Ndihet si të fitosh lotarinë kur gjejmë një trend të vjeshtë 2023 që jo vetëm duket në modë dhe me cilësi të lartë, por është edhe me çmim tejet të përballueshëm. Ndjenja e lumturisë që përshkon fansat e modës kur produkti që kanë blerë i bën të tjerët të pyesin sesa i shtrenjtë është e papërshkrueshme. Dhe ja tek është çanta trend e 2023-shit që kushton vetëm 25 euro në Zara.

Duket luksoze, por kushton vetëm 25 euro: ja çanta trend që po

Kjo çantë Zara që fansat e modës po e blejnë si trend i vjeshtës 2023 duket si brand luksi, por është i përballueshëm dhe mund të merret për vetëm 25 euro.

Çfarë e bën çantën një gjetje kaq me fat në vjeshtën e vitit 2023? Ka gjithçka që e bën një pjesë të krijimit të ndonjë stilisti me famë botërore: një pamje me cilësi të lartë që tregon elegancë dhe punim i bukur që bën përshtypje menjëherë. Megjithatë pika më e fortë çantën trendy të Zarës është çmimi. Në vend të numrave me tre apo katër shifra, për këtë akesor shpenzojmë vetëm 25 euro për të marrë pamjen e bukur të një brandi luksi.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF