KreuFashion

Po kërkoni ide për thonjtë e verës? Ja 10 super propozime!

Po kërkoni ide për thonjtë e verës? Ja 10 super propozime!

Ngrini dorën nëse nuk doni diell, det dhe ngjyra. Duket pothuajse si një reklamë verore, por në realitet të gjithë jemi dakord që tashmë fillojmë të fantazojmë për fundjavat buzë detit duke u përpjekur të kuptojmë se si të organizojmë gardërobën dhe grimin tonë.

Po kërkoni ide për thonjtë e verës? Ja 10 super propozime!

Arti i thonjve nuk bën përjashtim: ngjyrat pop, manikyri me lule dhe të gjitha modelet e thonjve të frymëzuara nga bota e detit bëhen burimi kryesor i frymëzimit për ata që duan t'i japin një ndryshim manikyrit të tyre.

Në këtë artikull ju japim 10 ide për thonjtë veror, secila më e ndryshme nga tjetra, por të gjitha të bashkuara nga e njëjta karakteristikë: origjinaliteti. Nëse dëshironi që arti i thonjve të bëhet protagonist i look-ut tuaj të bukurisë, këtu janë frymëzimet e duhura për të zgjedhur.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF