KreuCelebrity

SONDAZH/ Votoni çiftin që ju pëlqen më shumë në Dance With Me! 

Sot është puntata e tretë e spektaklit të kërcimit në Tv Klan. Çiftet konkuruese do të vihen edhe sonte përballë njëri-tjetrit për të rrëmbyer në fund të mbrëmjes trofeun. duke qenë se tashmë u bënë tre javë që nga nisja e edicionit të pestë të “Dance With Me” me siguri ju keni krijuar preferencat tuaja rreth konkurentëve dhe kërcimit të tyre. Ndaj ne menduam të realizojmë një sondazh për të parë cili është çifti që ka arritur të fitojë më shumë si simpatizantë.

te ngjashme

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF