Lori Hoxha sjell idenë e vecantë: përdor shall në vend të rrobebanjeve dhe duket super!!

Lori Hoxha e ka fituar me të drejtë etiketimin si “fashioniste“. Trashëgimtarja e Top Channel dallon për kombinimet me shumë shije që I bën veshjeve të saj, e së fundi, e përforëcoi bindjen se ka mjaft fantazi përsa I takon look-ut.

Nga Capri, ku po kalon pushimet së bashku me familjen, Lori ka postuar një foto, ku shfaqet në një varkë me rrobebanjo, në pjesën e sipërmë të të cilave ka vendosur një shall Hermes, me figura mbi një fushë portokalli, të kombinuar shumë pjesën me pjesën e poshtme të bikini.

Nuk na zhgënjen asnjëherë me zgjedhjet që bën, apo jo?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article