KreuStil Jetese

Vogëlushja shqiptare që mahniti Francën me zërin e saj, zbulon këngëtaren që i ka kërkuar bashkëpunim

Erza Muqolli, vogëlushja shqiptare që mahniti Francën me zërin e saj magjik dhe bëri bujë për shqiponjën me duar në sallën e madhe të Parisit vijon të korrë sukses falë talentit të jashtëzakonshëm.

14-vjeçarja ka qenë e ftuar në emisionin e djeshëm “Soiree” në Top Channel ku ka folur për karrierën dhe albumin e saj të ri.

Erza ka treguar gjatë intervistës me drejtuesen e emisionit, Jonida Shehun se ajo ka pasur edhe ftesa nga artistë të njohur shqiptarë që i kanë kërkuar asaj bashkëpunim duke zbuluar se një nga emrat ka qenë Tuna.

“Kur kam nisur të këndoj ‘Xhamadani’, Tuna ka qenë ajo që më ka kërkuar të bëjmë një bashkëpunim” është shprehur artistja e vogël”

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF