KreuStil Jetese

SAG 2020: Tapeti i argjendtë dhe të veshurat më mirë në ceremoni

Yjet e filmit dhe të televizionit parakaluan në Tapetin e Kuq të Screen Actors Guild Aëards (SAG 2020). 160 mijë performues që janë anëtarë të SAG, dhanë votën e tyre për të vlerësuar performancagt më të mira të vitit në filma dhe televizion.

Ceremonia e 26-të e ndarjes së çmimeve bëri që të zbarkojnë në Los Angeles dhe të parakalojnë në Tapetin e argjendtë emrat më në zë të kinematografisë. Ja ccfarë veshën ata?!


Camila Mendes


Lupita Nyong’o


Glenn Close


Margot Robbie


Jennifer Garner


Reese Witherspoon


Catherine Zeta-Jones


Michelle Williams


Renée Zellweger


Nicole Kidman


Molly Sims


Scarlett Johansson


Charlize Theron


Jennifer Lopez

Zoe Kravitz


Jennifer Aniston


Christina Applegate

Logan Browning


Kasti i “Schitt’s Creek”


Nathalie Emmanuel


Kathryn Newton


America Ferrera


Cynthia Erivo


Gwendoline Christie


Andrew Scott

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF