KreuStil Jetese

Hana 1 muajshe; Mami Bruna nuk e fsheh lumturinë

Gazetarja Brunilda Lahe u bë nënë më 16 dhjetor të 2019-ës dhe tashmë që vogëlushja mbush 1 muaj në jetë, nëna e re është kujdesur që të memorizojë në një set fotografik këtë ditë të rëndësishme për Hanën e re.

 

 

Lindi #HANA , u be drite! #babyhana #onemonthbaby #hanameta Sa shpejt kaloi nje muaj me ty e vogla ime, dashuri e madhe! Me duket sikur ishte dje momenti kur te putha per te paren here. Ti me ke rrembyer cdo qelize e mendim aq sa nuk e kujtoj me sesi ishte dita e jeta ime perpara se te vije ti. Cdo perjetim kete muaj ka qene me intensiv, me i thelle: edhe lumturia, edhe shqetesimi, edhe frika, … Ti po me meson kaq shume #HANAIME Mami mendoi qe “ta festojme” me nje set fotosh daten 16 ne studion qe i perkedhel femijet. @soelazani zgjodhi skenen e #breakfastattiffanys . Ndonese fustanin me doreza te @tier_by_tier e kam veshur une, aktorja kryesore #audreyhepburn je gjithmone ti! #HANAJETA #HANADASHURIA #babygirl #babyphotography #babysofinstagram #momlife #mommyandbaby #momsofinstagram

A post shared by Brunilda Lahe (@brunildalahe) on

“Sa shpejt kaloi nje muaj me ty e vogla ime, dashuri e madhe! Me duket sikur ishte dje momenti kur te putha per te paren here. Ti me ke rrembyer cdo qelize e mendim aq sa nuk e kujtoj me sesi ishte dita e jeta ime perpara se te vije ti. Cdo perjetim kete muaj ka qene me intensiv, me i thelle: edhe lumturia, edhe shqetesimi, edhe frika, … Ti po me meson kaq shume #HANAIME”, shkruan gazetarja e njohur krahas fotos me të voglën e saj.

Brunilda Lahe dhe bashkëshorti i saj mirëpritën në jetë vajzën e tyre të parë pas një lidhjeje disavjeçare.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF