KreuBordo Men

Alban Skënderaj sapo na tregoi portretin e djalit dhe na e ëmbëlsoi ditën!

Alban Skënderaj sapo na tregoi portretin e djalit dhe na e

Alban Skënderja postoi në Instagram një foto të familjes së tij, shoqëruar me komentin: Pasuria ime! Ka të drejtë, familja e tillë është! Në këtë rast megjithatë, ne vëmendjen na e tërhoqi shumë Duami, sepse është hera e parë që shohim nga ciftit të tregojë të plotë portretin e tij!

 

 

Pasuria ime ?

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Vogëlushi është kaq i ëmbël, dhe padyshim, i rrethuar me shumë dashuri! Djali I Albanit dhe Miriamit erdhi në jetë në 14 janar. Të dy ata vendosën ta pagëzonin me emrin Duam duke I dhënë atij një kuptim të vecantë: faktin që vjen nga kënga me të cilën çifti kurorëzoi martesën e tyre, si edhe marrjen e lajmit se do bëheshin me një fëmijë tjetër. Cifit ka dhe një vajzë më të madhe, Amelin.

 

 

Gezuar 1 qershorin te gjithe femijeve ane e mbane. Aroma dhe ngjyrat e kesaj bote ❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF