KreuBordo Men

Romir Zalla do të kthehet në “Portokalli”??

Edhe pse ishte një prej figurave më simpatike të saj, Romir Zalla është larguar prej kohësh nga spektakli i humorit “Portokalli”.

Por një video e postuar prej tij së fundi ka ngjallur dyshime se “dicka po bluhet”, dhe aim base po përgatit rikthimin në këtë emission, Rezart Veleshnja ndau në llogarinë e tij në Instagram një video ku shihen bashkë, dhe fansat menjëherë menduan se ky mund të jetë një lloj paralajmërimi për rikthimin e Romirit. Deri tani, nga aktori vetë nuk ka asnjë koment dhe e gjitha për momentin, duket më shumë si dëshirë e ndjekësve që mbetet në pritje për t`u materializuar.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF