KreuBordo Men

Befason pronari i agjensise së cifteve: Ronaldo do meshkujt, lidhja me Irinën – një mashtrim!

Ylli i futbollit, Kristiano Ronaldo njihet për performancën brenda fushës, por edhe atë jashtë saj me vajzat. Ronaldo me një pamje dhe fizik tërheqës, ka thyer shumë zemra nëpër botë. Por Piotr Listerman, pronari i një agjencie VIP për çifte, i cili ka bërë të mundur njohjen e Ronaldos me modelene ruse Irina Shajk pretendon se ylli portugez, në fakt pëlqen djemtë dhe lidhjet me vajzat, i ka vetëm “ një maskim”.

“Po e njoha Ronaldon me Irina Shajk. Megjithatë lidhja e tyre ishte një gënjeshtër, pasi sulmuesi pëlqen djemtë e rinj. Marrëdhënia mes tyre ishte e dobishme për të dy, pasi Irina Shajk mori popullaritet, ndërsa Ronaldo nuk dëshironte të zhgënjente fansat dhe vendosi të gjente një femër të mirë. Mes Ronaldos dhe Irinës nuk kishte asnjë marrëdhënie reale, edhe nëse kishte ajo ishte aksidentale. Nga ana tjetër, unë mora 100 mijë euro si kompensim për lidhjen e tyre”, tha Listerman që shtoi se ndonëse është me Georgina Rodriguez, Kristiano mendjen e ka tek meshkujt.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF