Theu arrestin e shtëpisë; Fjolla Morina dënohet me 6 vite burg!

Gjykata e Kukësit ka marrë vendimin për dënimin e këngëtares Fjolla Morina me 6 vite burg në mungesë të saj. Vendimi u mor disa javë pasi Morina u arratis dhe theu dënimin ‘arrest shtëpie’.

Pavarësisht problemeve me ligjin, Fjolla ka mundur të arratiset drejt Dubait e Ishujve Maldive sëbashku me partnerin e saj Fisnik syla me të cilin lidhi kurorë pak ditë më parë.

Disa muaj më parë Fjolla Morina u kap në Morinë teska tentoi të kalonte kufirin me Shqipërinë ku në çantë ju gjetën 2 pistoleta pa leje.

Aktualisht nëpërmjet postimeve në Story, Fjolla ka treguar se ndodhet në Prishtina sëbashku me partnerin Fisnik Syla.

Previous ArticleNext Article