Kylie Jenner dhe Travis Scott rikthehen së bashku!

Travis Scott konfirmoi se është pajtuar me Kylie Jenner ndërsa ata morën pjesë në 72-vjetorin e Parsons Benefit. Çifti pozoi në qilimin e kuq së bashku me vajzën 3-vjeçare Stormi, në Rooftop në Pier 17 në New York City.

Travis, i cili ishte një nga të nderuarit e mbrëmjes, i referohej Jenner, 23 vjeçe, si bashkëshortja e tij.
Ai gjatë fjalimit u sigurua që t’i dërgonte fjalë zemre partneres së tij Kylie Jenner dhe vajzës së tyre trevjeçare Stormi Një burim i tha People se Travis dhe Kylie ishin shumë të ëmbël dhe të lezetshëm së bashku në prapaskenë.

Pajtimi vjen 20 muaj pasi çifti tronditi fansat më lajmin se ishin ndarë.

 

Previous ArticleNext Article