Në qiellin e shtatë, ish Miss Shqipëria nënë për herë të parë!

Ish Miss Shqipëria 2005, Edlira Mema është në pritje të ëmbël për herë të parë. Vajza që spikati me bukurinë  e mesdhetare, elegancën por dhe modestinë, ka preferuar ta mbajë jetën private larg vëmendjes së mediave. Megjithatë, ky moment e donte një kremtim, dhe faqja zyrtare e Miss Shqipëria në Instagram e përcolli me gëzim lajmin, shoqëruar me urimet më të mira të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miss Shqiperia (@missshqiperia)

Edlira është kushërirë me dy figura të njohura, Marin Memën dhe Dojna Memën. Nuk i dihet, mbase e shohim dhe atë ndonjë ditë në ekran me ndonjë projekt televiziv (kur të jetë rritur pak bebi, kuptohet).

Previous ArticleNext Article