Mc Kresha baba për herë të dytë; zbulohet gjinia e bebit!

Pak ditë më parë u zbulua se reperi nga Kosova Mc Kresha dhe partnerja e tij Erzina do të bëhen prindër për herë të dytë.

E ndërkohë që ende nuk dihej gjinia e bebit, burime për “Prive” kanë mësuar se çifti do të bekohet me një djalë, i cili vjen vetëm një vit pasi vajza së tyre Iza erdhi në jetë.

Kujtojmë që për lindjen e Izës familja u zhvendos disa muaj para lindjes së saj në Kanada, dhe nuk dihet se edhe përpara ardhjes së vogëlushit do të veprojnë po njësoj, pasi vetë Kresha është shumë i rezervuar kur vjen puna te jeta private.

Previous ArticleNext Article